Kıbrıs Şehitleri Akbank Sok.No:7 Alsancak İZMİR
 TEL:0.232.465 26 65
Konak:Mustafa Kemal Sahil Blv. No:109 Karataş
TEL:0.232.489 88 87

Ana Sayfa OEM - Ürünler Hakkımızda Kampanya İrtibat Hitachi Klima
    


Diamond Electric
 Split Klima

Digital Termometre (Enerji Tasarruf Fonksiyonu)
Klimalarınızdaki yeşil ışığın enerji tasarrufu için tamamen yeni bir dizayndır. Sabit dijital termometre seçtiğiniz dereceyi, yanıp sönen dijital termometre ise oda sıcaklığını gösterir. Oda sıcaklığı seçtiğiniz dereceye yaklaştığında, yanıp sönen ışık sabitleşir. Bu fonksiyon ile ısıtmada ve soğutmada enerji tüketiminizi minimuma indirebilirsiniz.

Fuzzy Logic (Otomatik Çalıştırma "I Feel")
MITSUBISHI ELECTRIC'in bu modern tekniğini klimalarınıza adapte eden DIAMOND ELECTRIC ,


Kolay Demonte (Kolay demonte edilen ön panel)
İç ünite paneli kolay takılıp kolay çıkar. Temizliği son derece kolaydır.


Hava-Akım Kontrol Modları
İsteğinize göre, beş açılı hava üfleme pozisyonlarından birini seçebilir veya homojen bir dağılım için hareketli pozisyonu seçerek, ısının odanızın her köşesine kısa zamanda dağılmasını sağlayabilirsiniz.


YÜKSEK PERFORMANS (Rotary Kompresör)

DIAMOND ELECTRIC cihazlarında uzun ömürlü, sessiz ve yüksek performanslı rotary kompresörler kullanılmaktadır. Bu mükemmel ve güvenilir kompresörler, extra enerji kaybını önler ve klimanızın sürekli yüksek performansta çalışmasını sağlar.


Swing Modu (Tüm oda için doğal esinti)
Bu Mod, odanızda taze hava oluşturmak için hava akımını ayarlar.


Neme Dayanıklı ve Düşük Ses Seviyesi
CAD teknolojisinin büyük çaplı aerodinamik fanları, kendine eşdeğer fanlara nazaran, daha fazla hava akışı ve daha yüksek performans sağlar.

 

  Sağlıklı ve Temiz
Klimanızın fanları, neme dayanıklı plastikten üretilmiştir. Böylece rutubetli ortamlarda bile zararlı moleküllerin ve bakterilerin fanın üzerine yapışmasını önler. Hava çıkışının temiz ve sağlıklı olmasını sağlar.

Yüksek performanslı Isı Değiştirici (V-Tipi Isı Değiştirici - Evaparator)
V tipi olarak dizayn edilen evaparatörü sayesinde %40 daha az enerji tüketerek, daha yüksek performans elde edilir.


Çok Sessiz ve Konforlu (Hızlı Ses Azaltıcı Kit Tekniği)
MITSUBISHI ELECTRIC'in teknolojisini kullanarak, klimanızdaki ses azaltıcı kit, iç ünitenizin üfleme sesini minimuma indirir. Çok sessiz ve konforlu ortam sağlar.


Güvenli ve Uzun Kullanım (Metal Koruyucu)
İç ünite kumanda tablosunda oluşabilecek elektromanyetik dalgalardan ve radyasyonun zararlarından korunabilmesi için, özel metal bir koruyucu mevcuttur. Bu koruyucu klimanızın daha uzun ve daha güvenli kullanılmasını sağlar.


Koku Giderici (opsiyonel) ve Partikül Tutucu Filtre
Ön hava filtresi daha büyük toz partiküllerini, iç statik koku giderici filtre ise sigara dumanını, tozları, çiçek polenlerini ve 0,01 mikron küçüklükteki partikülleri temizler. Yeni model koku giderici filtreler, mikrop öldürücü daha güçlü japon üretimi olan madde içermektedir. Geniş temizleme etkisi olmakla beraber %95'in üstünde bir performans sağlar. Değişik çevre şartlarına da uygundur.


Bağımsız Nem Alıcı Modu (Taze ve Seri)
Klimanızdaki Mikroişlemci oda sıcaklığını etkilemeden ekstra nemi absorbe eder. Taze ve sağlıklı ortam sağlar.


Uyku Modu (Hoş ve Sessiz)
Bu mod, uyurken hava akımı sesinden rahatsız olmamanız için, klimalarınızın en düşük fan devrinde, en düşük ses seviyesinde çalışmasını ve arzu ettiğiniz oda sıcaklığını da korumanızı sağlar.

 


Ana Sayfa | Oem - Ürünler | Hakkımızda | Kampanya | irtibat | Linkler | Klima